Модуль розсилокПідписатися

Ім'я
Email

Xмарка тегів

Проценко Олена Борисівна
Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри грецької філології Маріупольського державного гуманітарного університету
Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему : «Система післядипломної педагогічної освіти в Греції» зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 16 грудня 2009 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України

Тимчик Олена Анатоліївна

Тимчик Олена Анатоліївна
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економічної теорії та методик викладання економіки Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Релігієзнавство в професійній підготовці студентів педагогічного коледжу” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 10 квітня 2002 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Євець Єлєна Валентинівна

Євець Єлєна Валентинівна
Старший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України.

Доцент кафедри практики іноземної мови Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка, кандидат педагогічних наук

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Формування готовності до читання іноземної фахової літератури у студентів педагогічного коледжу” зі спеціальності: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти 24 січня 2001 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психологи професійної освіти АПН України.

Волошенко Олена Валентинівна

Волошенко Олена Валентинівна
Завідувач кафедри психології Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Формування готовності майбутнього вчителя до педагогічної творчості в умовах коледжу” зі спеціальності: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти 24 травня 2000р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Онищук Людмила Анатоліївна

Онищук Людмила Анатоліївна
Заступник директора Інституту підвищення кваліфікації кадрів Академії муніципального управління, доктор педагогічних наук, професор.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Психолого-педагогічні умови підвищення професійної активності вчителя початкової школи” зі спеціальності: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти 13 травня 1998 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психологи професійної освіти АПН України.

Випадкове зображення

 

ГолосуванняНа скільки розвинуті наукові школи в Україні

Добре розвинуті - 25%
Тільки починають розвиватися - 75%

Хто онлайн

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі