Модуль розсилокПідписатися

Ім'я
Email

Xмарка тегів

Заскалєта Світлана Григорівна

Заскалєта Світлана Григорівна

Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземних мов Миколаївського державного аграрного університету.

 
Мачинська Hаталя Ігорівна

Мачинська Hаталя Ігорівна
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Модульна організація загальнопедагогічної підготовки майбутніх учителів в умовах коледжу” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 20 вересня 2006 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Красікова Тетяна Іванівна

Красікова Тетяна Іванівна
Завідувач кафедри вищої математики та інформатики Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, кандидат педагогічних наук, доцент.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Організація навчального процесу у коледжі економічного профілю” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 19 березня 2002 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 у Харківському державному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди.

Титаренко Інна Олегівна

Титаренко Інна Олегівна
Кандидат педагог, доцент Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"; факультет соціології, кафедра політології, соціології та соціальної роботи.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Післядипломна освіта вчителя початкових класів в системі методичної роботи загальноосвітньої школи” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 14 грудня 2005 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Бондарєва Любов Іванівна

Бондарєва Любов Іванівна
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій, економічного факультету Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Навчальний тренінг як засіб професійної підготовки майбутніх менеджерів організацій в економічних університетах” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 31 січня 2007 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Випадкове зображення

 

ГолосуванняНа скільки розвинуті наукові школи в Україні

Добре розвинуті - 25%
Тільки починають розвиватися - 75%

Хто онлайн

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі