Модуль розсилокПідписатися

Ім'я
Email

Xмарка тегів

Клопов Роман Вікторович

Клопов Роман Вікторович
Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент завідувач кафедри спортивних ігор факультета фізичного виховання Запорізького національного університету.

Крістопчук Тетяна Євгенівна

Крістопчук Тетяна Євгенівна
(Інформаційні технології у професійній підготовці землевпорядників в аграрному коледжі)

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист гуманітарних дисциплін Рівненського державного аграрного коледжу, кандидат педагогічних наук.

Захистила дисертацию на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Педагогічні умови застосування інформаційних технологій у професійній підготовці землевпорядників в аграрному коледжі» зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти 15 січня 2008 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Баловсяк Надія Василівна

Баловсяк Надія Василівна
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних систем та мереж Черновицького торгівельно-економічного інституту Київського національного торгівельно-економічного університету.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Формування інформаційної компетентності майбутнього економіста в процесі професійної підготовки” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти 22 листопада 2006 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Смілянець Олена Геннадіївна

Смілянець Олена Геннадіївна
Старший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України, кандидат педагогічних наук.

Доцент кафедри інформаційних систем та мереж Вінницького торгівельно-економічного інституту Київського національного торгівельного-економічного університету.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Підготовка майбутніх фахівців фшансово-економічного профілю до розв'язування творчих фахових задач засобами іформаційних технологій” зі спеціальності: 13.00.04. — теорія та методика професійної освіти 19 грудня 2006 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.053.01 у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михаила Коцюбинського.

Фахівці

Коваль Тамара Іванівна
Коваль Тамара Іванівна

Доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики та комп’ютерних технологій Київського національного лінгвістичного університету.

Випадкове зображення

 

ГолосуванняНа скільки розвинуті наукові школи в Україні

Добре розвинуті - 25%
Тільки починають розвиватися - 75%

Хто онлайн

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі