Модуль розсилокПідписатися

Ім'я
Email

Xмарка тегів

Підготовка викладачів вищої школи: інформаційні технології у педагогічній діяльності

Творчість і технології в наукових дослідженнях неперервної про­фесійної освіти: Наукове видання / За заг. ред. С.О.Сисоєвої. - К.: КІМ, 2008.-424 с.
ISBN
978-966-96854-3-8

У виданні висвітлюються основні напрями наукових досліджень і їх результати представників наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній професійній освіті. Видання розраховано на наукових працівників, аспірантів, студентів та викладачів, вчителів, керівників закладів освіти всіх рівнів. 

У навчально-методичному посібнику авторами акцентується'увага на нових підходах до організації педагогічної діяльності викладача вищого навчального закладу в нових умовах інформатизації освітньої галузі. У структурі посібника тексти лекцій, питання для самоперевірки, теми для проектної навчально-пізнавальної діяльності студентів та добірка джерел інформації для самонавчання. Навчально-методичний посібник адресовано викладачам та студентам вищих педагогічних навчальних закладів,, слухачам системи післядипломної освіти вчителів. Він буде корисним усім науковцям, що досліджують проблеми впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес, аспірантам і докторантам, які працюють у цій галузі.

Титульна

Зміст

Вступ

Випадкове зображення

 

ГолосуванняНа скільки розвинуті наукові школи в Україні

Добре розвинуті - 25%
Тільки починають розвиватися - 75%

Хто онлайн

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі