Новини
Інформаційне повідомлення 2
Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у відкритій сесії наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній освіті (керівник : С.О.Сисоєва, д. пед., н,. професор, чл.- кор. НАПН України). Відкрита сесії присвячена 10-річчю діяльності наукової школи на науково-педагогічних теренах України. Тема сесії : «ОСВІТА ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА». Сесія відбудуться 14-15 березня 2012 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б.
РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ НАУКОВОЇ ШКОЛИ
14 березня 2012 року
11.00 - 12.00 -- реєстрація учасників сесії (хол другого поверху) 12.00 -14.00 – Пленарне засідання ювілейної сесії наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній професійній освіті (зала 227) 14.00-15.00 – Перерва. Обід 15:00 – 17:00 – Науковий семінар: «Педагогічна терапія сучасних інформаційних технологій». Семінар проводять: Джозеф Беднарек,доктор хабілітований, професор Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Грегоревської (м. Варшава, Республіка Польща), Анна Анджеєвська,доктор Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Грегоревської (м. Варшава, Республіка Польща) 18.00 – дружня вечеря.
15 березня 2012 року
10.00 – 12.00 Круглі столи за професійними і науковими інтересами 12.00 – 14.00 Консультаційні вітальні для молодих дослідників за проблематикою досліджень 14.00-15.00 – Підсумкове засідання наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній професійній освіті. Прийняття рекомендацій. Електронні варіанти запрошення для керівників вищих навчальних закладів, установ будуть вислані на електронні адреси учасників, які про це заявили в заявці. Оригінали можна буде отримати під час реєстрації.
Оргкомітет
Виїзне засідання наукової школи у м. Маріуполі
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Наукова школа з проблем творчості і технологій у неперервній професійній освіті при АПН України спільно з Маріупольським державним гуманітарним університетом відповідно до плану роботи Академії педагогічних наук України на 2010 рік
проводить 27-29 травня 2010 року виїзне засідання на тему:
«ПРОБЛЕМИ ПОЛІКУЛЬТУРНОЇ ОСВІТИ У ДОСЛІДЖЕННЯХ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»
Освіта в інформаційному суспільстві
10 років на науково-педагогічних теренах України
Інформаційний повідомлення 1
Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у відкритій сесії наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній освіті (керівник : С.О.Сисоєва, д. пед., н,. професор, чл.- кор. НАПН України)
Відкрита сесії присвячена 10-річчю діяльності наукової школи
на науково-педагогічних теренах України
Тема сесії :
ОСВІТА В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ
Сесія відбудуться 15-16 березня 2012 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ)
Тематика відкритої сесії - 2012 :
Теоретико-методологічні засади розвитку освіти в інформаційному суспільстві. Інформатизація освіти: вітчизняний і зарубіжний досвід. Інформаційно-технологічне забезпечення освітнього процесу. Ризики і тенденції розвитку освіти в інформаційному суспільстві. Сучасні інформаційні технології в реалізації концепції навчання упродовж життя
Формат відкритої сесії
- пленарне засідання;
- презентація наукової школи «10 років на науково-педагогічних теренах України»;
- науковий семінар за участю зарубіжних науковців;
- майстер-класи провідних учених школи;
- круглі столи за професійними і науковими інтересами ;
- консультаційні вітальні для молодих дослідників за проблематикою досліджень
Чекаємо на ваші пропозиції щодо формування тематики круглих столів і консультацій. Для участі у роботі відкритої сесії необхідно заповнити заявку (додаток А). По завершенню роботи відкритої сесії буде видано збірник наукових праць її учасників. Кращі статті будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника «Неперервна професійна освіта: теорія і практика». Вимоги до публікації матеріалів подано у додатку Б.
важливі дати |
1. Час проведення відкритої сесії – 15 – 16 березня 2012 г. 2. Отримання інформаційного листа 2 – до 10 лютого 2012 г. 3. Відправлення заявок– до 15 січня 2012 р. 4. Відправлення наукових статей– до 20 лютого 2012 г. 5. Відправлення запрошень– до 1 березня 2012 г. |
Усі матеріли направляти на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. У графі «тема» вказати – Відкрита сесія 2012 Інформаційні листи будуть розміщені на science.profi.org.ua
Додаток А.
ЗАЯВКА ПРО УЧАСТЬ
у відкритій сесії наукової школи
з проблем творчості і технологій у неперервній професійній освіті
Прізвище ___________________________ Ім’я ________________________________ По батькові _________________________ Науковий ступінь ________________________________________________________ Учене звання ____________________________________________________________ Місце роботи, посада _____________________________________________________ ________________________________________________________________________ Назва доповіді _______________________________________________________ Адреса для листування ____________________________________________________ ________________________________________________________________________ Контактний телефон _____________________________________________________ Електронна адреса _______________________________________________________ Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника, його науковий ступінь, учене звання і місце роботи (цю інформацію подають учасники, що не мають наукового ступеня) __________________________________________________________________________________ Чи потрібне офіційне запрошення (укажіть, в якій формі) ________________ Ваші пропозиції щодо формування тематики круглих столів Яка консультація (з якого питання) Вам потрібна _____________________________ День заїзду _____ День від’їзду ________
Додаток Б
Вимоги до оформлення статей
- Матеріал, що відправляється, має бути набраний у текстовому редакторі Microsoft Word, формат DOC; сторінки без переносів, без колонтитулів, вирівнювання по ширині; всі ілюстрації, схеми, фігури та таблиці, розташовані в тексті, мають бути у відповідному місці, а не наприкінці статті.
- Обсяг статті – до 10 сторінок комп’ютерного набору.
- Текст статті повинен мати такі елементи:
1). Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями.
2). Аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання даної проблеми, на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується стаття.
3). Формулювання мети статті (постановка завдання).
4). Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів.
5). Висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямі.
6). Література (подається у кінці статті та оформлена згідно Держстандартів)
- Форматування тексту статті:
- шрифт Times New Roman, кеглем 14;
- міжрядковий інтервал - 1,5 (30 рядків на сторінці), абзац - 1,25;
- параметри сторінки: верхнє, нижнє, ліве поля - 2 см; праве - 10 мм.
- Загальна кількість ілюстрованого матеріалу і таблиць не повинна перевищувати чотирьох.
- Таблиці виконуються згідно з вимогами Держстандарту і розміщуються у тексті статті. Ілюстрації та таблиці входять до загального обсягу статті.
- На першій сторінці статті у верхньому куті, зліва, автор проставляє відповідно тематиці своєї статті УДК; прізвище та ініціали розміщує праворуч.
- В нижньому колонтитулі (лише на першій сторінці), зліва – копірайт (©), біля нього – прізвище з ініціалами, через кому – рік, в якому була подана стаття до друку.
- Статтю доповнюють анотації українською, російською та англійською мовами з ключовими словами обсягом від 5 до 8 рядків, які розміщуються відповідно на першій сторінці після назви статті (у такому порядку: українською, російською та англійською мовами) з ключовими словами без позначення свого прізвища та назви в перекладі та виділяють світлим курсивом.
- Посилання на використані джерела оформлюються в квадратних дужках по тексту статті з позначенням сторінок відповідно до вимог ВАК України. Використані джерела (з назвою «література»), подаються в кінці статті та повинні бути оформлені згідно вимог ВАК України.
- До статті додається інформація про автора (прізвище, повністю ім’я та по-батькові, посада, науковий ступінь і вчене звання, домашня адреса, телефон, електронна адреса).
Оргкомітет
Виїзне засідання наукової школи м.Рівне
Відбулося виїзне засідання ВІДКРИТОЇ СЕСІЇ НАУКОВОЇ ШКОЛИ З ПРОБЛЕМ ТВОРЧОСТІ І ТЕХНОЛОГІЙ У НЕПЕРЕРВНІЙ ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ
КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД
У СУЧАСНІЙ УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ОСВІТІ
31 березня – 1 квітня 2011 року