Модуль розсилокПідписатися

Ім'я
Email

Xмарка тегів

Напрям: "Проблеми профільного навчання в контексті неперервної професійної освіти"

Керівник напряму

Піщалковська Марина Костянтинівна

Піщалковська Марина Костянтинівна
(Профільне навчання учнів)

Директор спеціалізованої школи №130 г. Киев, кандидат педагогічних наук.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічний наук на тему: “Система роботи загальноосвітнього навчального закладу з профільного навчання старшокласників” зі спеціальності: 13.00.01 - загальна педагогіка та історія педагогіки 17 жовтня 2007 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України.

Публікації

Фахівці

Лакоза Наталя Василівна

Лакоза Наталя Василівна

Вчитель біології спеціализованої школи №16 м. Києва, кандидат педагогічних наук.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Формування наукових понять з біології в учнів класів медико-біологічного профілю” зі спеціальності: 13.00.02 – теорія та методика навчання (біологія) 11 січня 2008 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.11 у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова

Публікації

Козак Людмила Василівна

Козак Людмила Василівна

Старший науковий співробітник лабораторії сфери послуг і туризму.
Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Особистісно орієнтоване навчання природознавства майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів у педагогічному коледжі” зі спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти “26” грудня 2006 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Публікації

Носовець Наталя Михайлівна

Носовець Наталя Михайлівна
Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: “Гуманістична спрямованість системи трудового виховання молоді в педагогічній спадщині А.С.Макаренка” зі спеціальності: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки “ 30 ” березня 2004 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 у Харківському державному педагогічному університеті ім. Г.С.Сковороди.

Публікації

Випадкове зображення

 

ГолосуванняНа скільки розвинуті наукові школи в Україні

Добре розвинуті - 25%
Тільки починають розвиватися - 75%

Хто онлайн

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі